پکیج دیواری

این بخش از فروشگاه تراز انرژی شامل پکیج کاملی از انواع پکیج دیواری , پکیج زمینی محصول  شرکت های ایران رادیاتور ، بوتان ، بوش ، وایلانت ، سونیه دوال ، شاپه و … جهت مقایسه و خرید.

 • پکیج آریستون

   پکیج دیواری شرکت آریستون دارای 7 مدل از انواع پکیج دیواری گازسوز در ظرفیت 24 تا 34 کیلووات در ابعاد واندازه های مختلف می باشد، که ساخت ایتالیا بوده و به عنوان پر فروش ترین  پکیج گازی مطرح می باشد.
  مساحت تحت پوشش جهت گرمایش توسط این نوع پکیج شوفاژ تا 350 متر مربع بوده و دارای 2 سال گارانتی توسط شرکت آریستون می باشد.

  شما می توانید قیمت و مشخصات فنی انواع پکیج آریستون را در فروشگاه تراز انرژِ ملاحظه فرمایید.

  مشخصات فنی و قیمت پکیج آریستون

 • پکیج دیواری ایران رادیاتور

  پکیج دیواری ایران رادیاتور دارای 7 مدل از انواع پکیج گازی در ظرفیت 24 تا 28کیلووات در ابعاد واندازه های مختلف می باشد، مساحت تحت پوشش جهت گرمایش توسط این نوع پکیج گازی تا 270 متر مربع بوده و دارای 2 سال گارانتی ونصب رایگان توسط شرکت ایران رادیاتور می باشد

  شما می توانید قیمت و مشخصات فنی انواع پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور را در فروشگاه تراز انرژِی ملاحظه فرمایید

   

  مشخصات فنی و قیمت پکیج ایران رادیاتور

  پکیج زمینی ایران رادیاتور

  پکیج زمینی ایران رادیاتور در دو نوع گاز سوز و گازوئیل سوز موجود می باشد. ظرفیت حرارتی برای این دو نوع پکیج زمینی 35000 کیلو کاری در ساعت می باشد. مورد استفاده این نوع پکیج برای ساختمان های دو طبقه تا 250 متر زیر بنا می باشد.

  شما می توانید قیمت و مشخصات فنی انواع پکیج پکیج زمینی گازوئیلی و گازی ایران رادیاتور را در فروشگاه تراز انرژِی ملاحظه فرمایید

 • پکیج دیواری بوتان

  پکیج شوفاژ بوتان دارای 10 مدل از انواع پکیج دیواری در ظرفیت 24 تا 28کیلووات در ابعاد واندازه های مختلف می باشد، مساحت تحت پوشش جهت گرمایش توسط این نوع پکیج گازی مربع تا 270 متر مربع بوده و دارای 18 ماه گارانتی ونصب رایگان توسط شرکت بوتان می باشد

  شما می توانید قیمت و مشخصات فنی انواع پکیج شوفاژ دیواری بوتان را در فروشگاه تراز انرژِی ملاحظه فرمایید

  مشخصات فنی وقیمت پکیج بوتان

 • novaflorida

  پکیج نوا فلوریدا

  پکیج شوفاژ دیواری دارای 10 مدل از انواع پکیج دیواری در ظرفیت 24 تا  32کیلووات در ابعاد واندازه های مختلف می باشد
  مساحت تحت پوشش جهت گرمایش توسط این نوع پکیج گازی  تا 290 متر مربع بوده و دارای 18 ماه گارانتی  ونصب  رایگان توسط شرکت تاپکو می باشد

   

  شما می توانید قیمت و مشخصات فنی انواع پکیج شوفاژ نوا فلوریدا را در فروشگاه تراز انرژِی ملاحظه فرمایید

  پکیج دیواری نوا فلوریدا

 • imagesپکیج بوش

  پکیج شوفاژ دیواری بوش دارای 5 مدل از انواع پکیج دیواری گازسوز  از ظرفیت 24 تا 35 کیلووات در ابعاد واندازه های مختلف می باشد، مساحت تحت پوشش جهت گرمایش توسط این نوع پکیج شوفاژ مربع تا 270 متر مربع بوده و دارای 25 ماه گارانتی و نصب رایگان فقط توسط شرکت ناب سرویس می باشد.

  شما می توانید قیمت و مشخصات فنی انواع پکیج بوش را در فروشگاه تراز انرژی ملاحظه فرمایید

  پکیج دیواری بوش

  پکیج بوش classic silver

 • پکیج شاپه فرانسه

  پکیج دیواری شاپه فرانسه  دارای 7 مدل از انواع پکیج شوفاژ دیواری در ظرفیت 24 تا  31کیلووات در ابعاد واندازه های مختلف می باشد، مساحت تحت پوشش جهت گرمایش توسط این نوع پکیج گازی مربع تا 300 متر مربع بوده و دارای 24 ماه گارانتی  ونصب  رایگان فقط توسط شرکت بهینه سازان روژان می باشد.

   

  شما می توانید قیمت و مشخصات فنی انواع پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور را در فروشگاه تراز انرژِی ملاحظه فرمایید

  پکیج دیواری شاپه فرانسه

 • پکیج گلدیران

  پکیج شوفاژ دیواری گلدیران دارای 8 مدل از انواع پکیج گازی در ظرفیت 24 تا 30کیلووات در ابعاد واندازه های مختلف می باشد، این مساحت تحت پوشش جهت گرمایش توسط این نوع پکیج گازی مربع تا 290 متر مربع بوده و دارای 2 سال گارانتی توسط شرکت گلدیران می باشد.

  شما می توانید قیمت و مشخصات فنی انواع پکیج شوفاژ دیواری گلدیران ، پکیچ شوفاژ پرستیز و پایونیر را در فروشگاه تراز انرژِی ملاحظه فرمایید.

  پکیج دیواری گلدیران

 • پکیج ایساتیس

  پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس دارای 4 مدل از انواع پکیج دیواری گازسوز در ظرفیت 24 تا 28 کیلووات در ابعاد واندازه های مختلف می باشد، مساحت تحت پوشش جهت گرمایش توسط این نوع پکیج شوفاژ مربع تا 270 متر مربع بوده و دارای 18 ماه گارانتی و نصب رایگان توسط شرکت گرما آفرین می باشد.

  شما می توانید قیمت و مشخصات فنی انواع پکیج شوفاژ ایساتیس را در فروشگاه تراز انرژی ملاحظه فرمایید.

  قیمت پکیج ایساتیس
 • پکیج مرکوری - مگاترم

  پکیج دیواری مرکوری - مگاترم دارای 7 مدل از انواع پکیج گازی در ظرفیت 24 تا 36کیلووات در ابعاد واندازه های مختلف می باشد، مساحت تحت پوشش جهت گرمایش توسط این نوع پکیج گازی مربع تا 270 متر مربع بوده و دارای 3 سال گارانتی ونصب رایگان توسط شرکت کار آفرینان دماوند می باشد

  شما می توانید قیمت و مشخصات فنی انواع پکیج شوفاژ مرکوری - مگاترم رادیاتور را در فروشگاه تراز انرژِی ملاحظه فرمایید